fbpx
Машки блузон
21.03.2021
Машка блуза
21.03.2021
Сите производи

Женски блузон

2.100 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
    Грамажа: 300 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Женски
Модел: Mistral+
Шифра: 055
Категории: ,
Мој профил