Женска поло маица

730,00 ден

Со кликање на копчето „Постави свој дизајн“ можете да си ја дизајнирате Вашата уникатна поло маица.

„Опцијата за дизајнирање, користете ја само за да имаме сликовита претстава каде сакате да биде печатена поло маицата. Поставената фотографија ќе ја користиме за печатење, поради тоа потребна ни е фотографија во висока резолуција.“

Постави свој дизајн
    Состав и одржување
    • Материјал: 65% полиестер, 35% памук
    • Густина: 170/180 гр./м2
    • Машинско перење на 60°С
Спореди
Шифра: 2422 Категории: ,

Споделете