fbpx
Машка поло маица
05.02.2021
Машка кошула
09.02.2021
Сите производи

Женска поло маица

1.010 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 200 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Женски
Модел: Venice
Шифра: 033
Категории: ,
Мој профил