fbpx
Машка поло маица
30.01.2021
Поло блуза
31.01.2021
Сите производи

Женска поло маица

860 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 180 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Женски
Модел: Sunny
Шифра: 025
Категории: ,
Мој профил