fbpx
Машка памучна маица
17.03.2021
Детска памучна маица
18.03.2021
Сите производи

Женска памучна маица

780 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 150 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Женски
Модел: Sunset
Шифра: 046
Категории: ,
Мој профил