fbpx
Машка памучна маица
01.02.2021
Машка поло маица
05.02.2021
Сите производи

Женска памучна маица

820 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 190 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Женски
Модел: Sunrise
Шифра: 031
Категории: ,
Мој профил