fbpx
Женска дри-фит маица
26.08.2019
Машка памучна маица
28.08.2019
Сите производи

Женска памучна маица

550 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
 • Материјал: 100% памук
  Грамажа: 160-165 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Тип: Женски
Модел: Valueweight
Шифра: 014
Категории: , ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?