fbpx
Машка памучна маица – Explode
28.08.2019
Dri-Fit детска маица – Fruit of The Loom
28.08.2019
Сите производи

Женска памучна маица – Explode

700 ден

Дизајнирај
 • Материјал: 100% памук
  Грамажа: 150 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини

 • За поголеми количини Ве молиме да не контактирате.

  Испораката ќе Ви биде наплатена согласно ценовникот на фирмата за испорака на партки.
  Просечната цена за испорака до адреса е околу 100 денари.

  Производот можете да си ги подигнете од нашите простории во Кисела Вода.
  Види локација

  • ден

  Забелешка/информација која би ни помогнала да го разбереме вашето барање за нарачката.

  Во цената е вклучено и печатење на производот.

Категории: , Ознаки: ,
Мој профил