fbpx
Машка памучна маица
28.08.2019
Детска дри-фит маица
28.08.2019
Сите производи

Женска памучна маица

500 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Материјал: 100% памук
Грамажа: 150 гр./м2
Оддржување: машинско перење на 40°

Исчисти
    • (максимум 32 MB)

    или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

    • ден
    Reset options
Тип: Женски
Модел: Master
Шифра: 019
Категории: , ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?