fbpx
Машка дри-фит маица
17.03.2021
Машка памучна маица
17.03.2021
Сите производи

Женска дри-фит маица

  • Материјал: 100% полиестер
    Грамажа: 150 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Женски
Модел: Running
Шифра: 044
Категории: ,
Мој профил