fbpx
Машка блуза
21.03.2021
Машки блузон
22.03.2021
Сите производи

Женска блуза

1.100 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 165 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Женски
Модел: Pineta
Шифра: 057
Категории: ,
Боја

,

Бренд

Модел

Тип

Големина

, , , , ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?