fbpx
Машка кошула
21.02.2021
Машка кошула
21.02.2021
Сите производи

Женска кошула

2.010 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 30% полиестер, 70% памук
    Грамажа: 130/135 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Женски
Модел: Oxford
Шифра: 037
Категории: ,
Мој профил