fbpx
Mësoj të shkruaj
02.04.2020
Сите производи

Заштитна марама

180 ден

Заштитете се Вие и Вашите најмили на креативен начин со заштитните марами, брендирани по Ваш избор.
Димензија: 47 x 25 см
Производител: Atlantis
Напомена: Марамата е целосно бела и не може цела да се испечати (ишара). Има можност за печатење на неколку места одделно.

 • Ве молиме прикачете фотографија со добар квалитет.

  • (максимум 32 MB)
 • За поголеми количини Ве молиме да не контактирате.

  Испораката ќе Ви биде наплатена согласно ценовникот на фирмата за испорака на партки.
  Просечната цена за испорака до адреса е околу 100 денари.

  Производот можете да си ги подигнете од нашите простории во Кисела Вода.
  Види локација

  • ден

  Забелешка/информација која би ни помогнала да го разбереме вашето барање за нарачката.

  Во цената е вклучено и печатење на производот.

Категории: ,
Мој профил