fbpx
Женска поло маица
30.01.2021
Машка памучна маица
01.02.2021
Сите производи

Поло блуза

1.180 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 200 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Унисекс
Модел: Gator
Шифра: 026
Категории: ,
Мој профил