fbpx
Женски блузон
22.03.2021
Машки дуксер
23.03.2021
Сите производи

Машки блузон

1.805 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 70% памук, 30% полиестер
    Грамажа: 280 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Машки
Модел: Orlando
Шифра: 060
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?