fbpx
Женска памучна маица
01.02.2021
Женска поло маица
08.02.2021
Сите производи

Машка поло маица

1.010 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 200 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Машки
Модел: Venice
Шифра: 032
Категории: ,
Мој профил