fbpx
Поло памучна маица
24.01.2021
Женска поло маица
24.01.2021
Сите производи

Машка поло маица

950 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 65% полиестер, 35%памук
    Грамажа: 170-180 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Машки
Модел: 65/35 Polo
Шифра: 021
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?