fbpx
Машка поло блуза
27.01.2021
Женска поло маица
30.01.2021
Сите производи

Машка поло маица

900 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 180 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Машки
Модел: Azzurro
Шифра: 024
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?