fbpx
Блузон
21.03.2021
Машки блузон
21.03.2021
Сите производи

Машка поло блуза

1.500 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 180 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Машки
Модел: Verona
Шифра: 053
Категории: , ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?