fbpx
Женска поло маица
24.01.2021
Машка поло маица
30.01.2021
Сите производи

Машка поло блуза

1.090 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 10% полиестер, 90%памук
    Грамажа: 275 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Машки
Модел: Premium Polo
Шифра: 023
Категории: ,
Мој профил