fbpx
Поло блуза
31.01.2021
Женска памучна маица
01.02.2021
Сите производи

Машка памучна маица

820 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 100% памук
    Грамажа: 190 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Машки
Модел: Sunrise
Шифра: 030
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?