fbpx
Сложувалка „А4“
20.08.2019
Сите производи

Машка памучна маица

750 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

 • Материјал: 100% памук
  Грамажа: 160-165 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини

  • (максимум 20 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Исчисти
Тип: Машки
Модел: Valueweight
Шифра: 013
Категории: , ,
Мој профил