fbpx
Детска памучна маица
24.01.2021
Женска памучна маица
24.01.2021
Сите производи

Машка памучна маица

740 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
 • Материјал: 100% чешлан памук
  Грамажа: 140-150 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Тип: Машки
Модел: Iconic-T
Шифра: 015
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?