fbpx
Сложувалка „А4“
20.08.2019
Сите производи

Машка памучна маица – Fruit of The Loom

750,00 ден

Дизајнирај
 • Материјал: 100% памук
  Грамажа: 150-160 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини

  Производот можете да си ги подигнете од нашите простории во Кисела Вода.
  Види локација

  • ден

  Забелешка/информација која би ни помогнала да го разбереме вашето барање за нарачката.

Категории: ,
Мој профил