fbpx
Женска памучна маица
27.08.2019
Женска памучна маица
28.08.2019
Сите производи

Машка памучна маица

500 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Материјал: 100% памук
Грамажа: 150 гр./м2
Оддржување: машинско перење на 40°

    • (максимум 32 MB)

    или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

    • ден
    Reset options
Исчисти
Тип: Машки
Модел: Master
Шифра: 018
Категории: , ,
Мој профил