fbpx
Женска поло маица
08.02.2021
Женска кошула
09.02.2021
Сите производи

Машка кошула

1.950 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 30% полиестер, 70% памук
    Грамажа: 130/135 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Машки
Модел: Oxford
Шифра: 034
Категорија:

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?