fbpx
Женска кошула
09.02.2021
Женска кошула
21.02.2021
Сите производи

Машка кошула

2.090 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 30% полиестер, 70% памук
    Грамажа: 130/135 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Машки
Модел: Oxford
Шифра: 036
Категории: ,
Мој профил