fbpx
Женска дри-фит маица
17.03.2021
Женска дри-фит маица
17.03.2021
Сите производи

Машка дри-фит маица

  • Материјал: 100% полиестер
    Грамажа: 150 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Машки
Модел: Running
Шифра: 043
Категории: ,
Мој профил