fbpx
Врвки
16.09.2019
Канвас фотографија
20.09.2019
Сите производи

Маица и бела шолја

950 ден 760 ден

 • + добивате купон за 15% попуст за вашата следна нарачка

  Маица
  Материјал: 100% памук
  Грамажа: 150-160 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини
  Шолја
  Капацитет: 320 мл
  Материјал: керамика

 • За поголеми количини Ве молиме да не контактирате.

  Испораката ќе Ви биде наплатена согласно ценовникот на фирмата за испорака на партки.
  Просечната цена за испорака до адреса е околу 100 денари.

  Производот можете да си ги подигнете од нашите простории во Кисела Вода.
  Види локација

  • ден

  Забелешка/информација која би ни помогнала да го разбереме вашето барање за нарачката.

  Во цената е вклучено и печатење на производот.

Категорија:
Мој профил