I earn, I spend

800,00 ден

 • Машка

  Големина XXXL е достапна само за бела и црна маица.

  Женска
  Состав и начин на оддржување
  • 100% памук
  • машинско перење на 40°С

  Производот ќе можете да го подигнете од Скопје, од нашите простории во Кисела Вода на ул. Есенинова Бр. 2в.

Спореди
Шифра: 1995 Категории: ,

Споделете