I asked god for a best friend he sent me my son

500,00 ден

    Состав и начин на оддржување
    • 100% памук
    • машинско перење на 40°С

    Големина XXXL е достапна само за бела и црна маица.

    Производот ќе можете да го подигнете од Скопје, од нашите простории во Кисела Вода на ул. Есенинова Бр. 2в.

Спореди
Шифра: 1831 Категорија:

Споделете