Дуксер

950,00 ден

Со кликање на копчето „Постави свој дизајн“ можете да си го дизајнирате Вашиот уникатен дуксер.

„Опцијата за дизајнирање, користете ја само за да имаме сликовита претстава каде сакате да биде печатен дуксерот. Поставената фотографија ќе ја користиме за печатење на дуксерот, поради тоа потребна ни е фотографија во висока резолуција.“

Постави свој дизајн

  Производот ќе можете да го подигнете од Скопје, од нашите простории во Кисела Вода на ул. Есенинова Бр. 2в.

  Состав и начин на оддржување
  • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
  • Густина: 240 гр./м2
  • Машинско перење на 40°С

  Доколку имате забелешки или дополнителни информации кои ќе бидат корисни за нас, Ве молиме наведете ги овде.

Спореди
Шифра: 2287 Категории: ,

Споделете