fbpx
Дуксер
06.04.2021
Капа
05.07.2021
Сите производи

Дуксер

2.660 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Материјал: 70% памук, 30% полиестер
Грамажа: 300 гр./м2
Оддржување: машинско перење на 40°

Исчисти
Тип: Машки
Модел: Panama+
Шифра: 071
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?