fbpx
Машки дуксер
23.03.2021
Дуксер
23.03.2021
Сите производи

Дуксер

1.770 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
    Грамажа: 280 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Унисекс
Модел: Winner
Шифра: 063
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?