fbpx
Дуксер
25.03.2021
Дуксер
26.03.2021
Сите производи

Дуксер

1.500 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Материјал: 100% полиестер
Грамажа: 280 гр./м2
Оддржување: машинско перење на 40°

Исчисти
Тип: Унисекс
Модел: Jumper
Шифра: 066
Категории: ,
Мој профил