fbpx
Дуксер
25.03.2021
Дуксер
26.03.2021
Сите производи

Дуксер

1.710 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Материјал: 100% полиестер
Грамажа: 280 гр./м2
Оддржување: машинско перење на 40°

Исчисти
Тип: Унисекс
Модел: Joker
Шифра: 067
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?