fbpx
Дуксер
23.03.2021
Дуксер
25.03.2021
Сите производи

Дуксер

1.650 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

  • Материјал: 80% памук, 20% полиестер
    Грамажа: 280 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Исчисти
Тип: Унисекс
Модел: Champ
Шифра: 064
Категории: ,
Мој профил