fbpx
Машка дри-фит маица
26.08.2019
Женска памучна маица
27.08.2019
Сите производи

Женска дри-фит маица

570 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
 • Материјал: 100% полиестер
  Грамажа: 130 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 60°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Тип: Женски
Модел: Record
Шифра: 028
Категории: , ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?