Sale!

Dri-Fit спортска маица

510,00 ден 450,00 ден

Со кликање на копчето „Постави свој дизајн“ можете да си ја дизајнирате Вашата уникатна маица.

„Опцијата за дизајнирање, користете ја само за да имаме сликовита претстава каде сакате да биде печатена маицата. Поставената фотографија ќе ја користиме за печатење на маицата, поради тоа потребна ни е фотографија во висока резолуција.“

Дизајнирај детска Dri-Fit маичка

Постави свој дизајн

    Производот ќе можете да го подигнете од Скопје, од нашите простории во Кисела Вода на ул. Есенинова Бр. 2в.

    Состав и начин на оддржување
    • 100% полиестер
    • машинско перење на 40°С

    Доколку имате забелешки или дополнителни информации кои ќе бидат корисни за нас, Ве молиме наведете ги овде.

Спореди
Шифра: 2192 Категории: ,

Споделете