fbpx
Детска памучна маица
26.08.2019
Машка дри-фит маица
26.08.2019
Сите производи

Дри-фит маица

790 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

 • Материјал: 100% полиестер
  Грамажа: 140 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 60°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Исчисти
Тип: Унисекс
Модел: Performance T
Шифра: 029
Категории: , ,
Мој профил