fbpx
Женска памучна маица
28.08.2019
Бебе лигавче
28.08.2019
Сите производи

Детска дри-фит маица

720 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
 • Материјал: 100% полиестер
  Грамажа: 140 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 60°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Тип: Детски
Модел: Performance T
Шифра: 047
Категории: , ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?