fbpx
Женска памучна маица – Explode
28.08.2019
Бебе лигавче
28.08.2019
Сите производи

Dri-Fit детска маица – Fruit of The Loom

1.000,00 ден

Дизајнирај
 • Материјал: 100% полиестер
  Грамажа: 140 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 60°
  Димензии за големини

  Производот можете да си ги подигнете од нашите простории во Кисела Вода.
  Види локација

  • ден

  Забелешка/информација која би ни помогнала да го разбереме вашето барање за нарачката.

Категории: , Ознака:
Мој профил