fbpx
The Doctor #46
29.10.2020
Детска памучна маица
24.01.2021
Сите производи

Детска дри-фит маица

500 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

 • Материјал: 100% полиестер
  Грамажа: 130 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 60°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Исчисти
Тип: Детски
Модел: Record
Шифра: 296
Категории: ,
Мој профил