fbpx
Микрофибер марамче
20.08.2019
Дри-фит маица
26.08.2019
Сите производи

Детска памучна маица

450 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

 • Материјал: 100% памук
  Грамажа: 160-165 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Исчисти
Тип: Детски
Модел: Valueweight
Шифра: 017
Категории: , ,
Мој профил