fbpx
Детска дри-фит маица
24.01.2021
Машка памучна маица
24.01.2021
Сите производи

Детска памучна маица

400 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
 • Материјал: 100% памук
  Грамажа: 150 гр./м2
  Оддржување: машинско перење на 40°
  Димензии за големини

  • (максимум 32 MB)

  или внеси ја шифрата од одбраниот дизајн

  • ден
  Reset options
Тип: Детски
Модел: Master
Шифра: 297
Категории: , ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?