Cat love

500,00 ден

    Состав и начин на оддржување
    • 100% памук
    • машинско перење на 40°С

    Производот ќе можете да го подигнете од Скопје, од нашите простории во Кисела Вода на ул. Есенинова Бр. 2в.

Спореди
Шифра: 1700 Категорија:

Споделете