fbpx
Детска памучна маица
18.03.2021
Блузон
21.03.2021
Сите производи

Блузон

1.345 ден

Во цената е вклучено и печатење.

За поголема количина следува попуст.

Побарај персонализирана понуда

Исчисти
  • Материјал: 20% полиестер, 80% памук
    Грамажа: 260/280 гр./м2
    Оддржување: машинско перење на 40°
    Димензии за големини

    Reset options
Тип: Унисекс
Модел: Set In Sweat
Шифра: 050
Категории: ,

Најава

Ја заборави твојата лозинка?

Креирај профил?