fbpx
Dri-Fit детска маица – Fruit of The Loom
28.08.2019
Бебе боди со кратки
30.08.2019
Сите производи

Бебе лигавче

300 ден

Дизајнирај
 • Материјал: 100% памук
  Начин на спојување: лепенка
  Одржување: машинско перење на 40°

  • ден
 • За поголеми количини Ве молиме да не контактирате.

  Испораката ќе Ви биде наплатена согласно ценовникот на фирмата за испорака на партки.
  Просечната цена за испорака до адреса е околу 100 денари.

  Производот можете да си ги подигнете од нашите простории во Кисела Вода.
  Види локација

  • ден

  Забелешка/информација која би ни помогнала да го разбереме вашето барање за нарачката.

  Во цената е вклучено и печатење на производот.

Мој профил