fbpx
Бела шолја и сложувалка
20.09.2019
Пакет маркетинг материјали
23.09.2019
Сите производи

Бебе боди и бебе лигавче

720 ден 576 ден

Дизајнирај
 • + добивате купон за 10% попуст за вашата следна нарачка

  Бебе боди
  Материјал: 100% памук
  Одржување: машинско перење на 40°

  Напомена: одбраната боја можно е да не е достапна. Пред да направите нарачка контактирајте не дали бојата е достапна.

  Бебе лигавче
  Материјал: 100% памук
  Начин на спојување: лепенка
  Одржување: машинско перење на 40°

  • ден
 • За поголеми количини Ве молиме да не контактирате.

  Испораката ќе Ви биде наплатена согласно ценовникот на фирмата за испорака на партки.
  Просечната цена за испорака до адреса е околу 100 денари.

  Производот можете да си ги подигнете од нашите простории во Кисела Вода.
  Види локација

  • ден

  Забелешка/информација која би ни помогнала да го разбереме вашето барање за нарачката.

  Во цената е вклучено и печатење на производот.

Категорија:
Мој профил